Центр постачання України logo
укр

Дизельні генератори

Відображати фільтр
Виробник:
Ціна:
Потужність, кВа:
Спосіб пуску:
Номінальна напруга:
Категорія:
Виробник двигуна:
Вид палива:
Охолодження:
Оберти, об./хв:
Виробник альтернатору:
Частота струму:
7 кВа, 230V

Однофазный дизельный генератор Dalgakiran DJ 7000 DG-ECS отличается компактными размерами, и пониженным уровнем шума. Дизельная электростанция DJ 7000 DG-ECS серийно укомплектована системой автоматического старта.

Dalgakiran DJ 7000 DG-ECS
96000 грн
Під замовлення
11 кВа, 230/400V
Senci SCD13000Q-TE ATS
159800 грн
Є в наявності
11 кВа, 230V
Senci SCD13000Q-ATS
160900 грн
Під замовлення
9.5 кВа, 230V
Kipor KDE12EAO
161130 грн
Під замовлення
10.5 кВа, 230/400V
Kipor KDE12EAO3
164977 грн
Під замовлення
9.5 кВа, 230V
Kipor KDE12STAO
227949 грн
Під замовлення
10.5 кВа, 230/400V
Kipor KDE12STAO3
231427 грн
Під замовлення
13 кВа, 230V
Kipor KDE16EAO
247669 грн
Під замовлення
15 кВа, 230/400V
Kipor KDE16EAO3
252516 грн
Під замовлення
16.7 кВа, 230V
Kipor KDE19EAO
258103 грн
Під замовлення
18.8 кВа, 230/400V
Kipor KDE19EAO3
265022 грн
Під замовлення
13 кВа, 230V
Kipor KDE16STAO
271756 грн
Під замовлення

Дизельний генератор з автозапуском – відмінне рішення за доступною ціною

дизельний генератор з автозапускомДизельний генератор з автозапуском – це надійне та ефективне рішення для забезпечення електроенергією в різних умовах. На відміну від звичайних моделей, дизельний генератор з автозапуском не вимагає постійної присутності оператора, так як він може самостійно включатися при необхідності.

Такий пристрій чудово підходить для використання на будівельних майданчиках, відкритих заходах, території заміських будинків або котеджів. Дизельний генератор з автозапуском в Україні має досить велику потужність, що дозволяє підключити до нього не тільки основні побутові прилади, але і професійне обладнання.

Ще однією перевагою даного устаткування є його доступна ціна. При порівнянні з іншими типами, дизельний модуль з автозапуском коштує дешевше, що дозволяє купити дизельний генератор з автозапуском широкому колу аудиторії.

Крім того, обладнання відрізняється надійністю і довговічністю. Його потужний двигун на дизельному паливі забезпечує безперебійну роботу протягом тривалого часу без перерв і збоїв.

Навіщо потрібен дизельний генератор для приватного будинку з автозапуском

купити дизельний генератор з автозапускомДизельний генератор для приватного будинку з автозапуском є незамінним помічником у разі частих відключень електрики. По-перше, він гарантує безперервне електропостачання в будинку, що особливо важливо для людей, які потребують медичної підтримки або мають маленьких дітей. У разі відключення електрики генератор з авр автоматично включається, що дозволяє уникнути необхідності вручну включати його.

По-друге, даний прилад забезпечує безпеку вашого будинку. У разі, коли електрика відключається на невизначений термін, будинок може залишатися без охоронної системи, освітлення і так далі. Це може призвести до втрати цінностей або навіть до виникнення небезпеки для життя.

В-третіх, дизель генератор з автозапуском для приватного будинку може бути економічно вигідним рішенням для домовласників, особливо якщо вони живуть у віддалених районах, де вартість електроенергії вища, ніж у містах. Завдяки автоматичного запуску і ефективного використання палива, можна знизити витрати на електроенергію.

В-четвертих, обладнання може бути корисний для людей, які займаються садівництвом чи тваринництвом. У разі відключення електрики можна швидко запустити двигун і продовжити роботу, не втрачаючи час і врожай.

Таким чином, купити дизельний генератор з автозапуском є корисним і надійним рішенням для приватних домовласників, які хочуть забезпечити своїм будинкам постійне електропостачання і поліпшити безпеку життя та майна.

Дизельний генератор 10 кВт з автозапуском, де його можна застосувати?

дизельний генератор для приватного будинку з автозапускомДизельний генератор 10 кВт з автозапуском - надійний і універсальний джерело електроенергії, який можна застосовувати в різних сферах діяльності. Він ідеально підходить для використання на будівельних майданчиках, де необхідна незалежна подача електрики, а також в екстремальних умовах, де забезпечення енергопостачання відіграє ключову роль.

Генератор 5 квт також може бути використаний в якості резервного джерела енергії для приватних домоволодінь, котеджів і заміських будинків. Автозапуск забезпечує автоматичне включення двигун у разі відключення основного електропостачання, що забезпечує комфортне перебування в будинку, зберігає працездатність побутової техніки і устаткування.

Також дизельний генератор 15 квт з автозапуском може використовуватися в якості резервного джерела харчування в медичних установах, банках, торгових центрах та інших комерційних організаціях, де надійність і стабільність енергопостачання є основними вимогами.

Компактний розмір і висока потужність дизельного генератора 10 кВт з автозапуском дозволяють використовувати його в самих різних умовах і сферах діяльності, забезпечуючи надійне та безперебійне електропостачання. У разі, якщо пропонованої потужності недостатньо, можна розглянути дизельний генератор 200 квт.

Особливості експлуатації дизель генератора з автозапуском

Дизель генератори з автозапуском мають ряд особливостей в експлуатації. По-перше, перед запуском, необхідно перевірити рівень пального та масла, щоб виключити можливість поломки двигуна. По-друге, слід встановити автоматичну систему перемикання на генератор, щоб вона могла швидко переключитися в разі збою в електропостачанні. По-третє, необхідно періодично перевіряти роботу системи автозапуску і автоматичного перемикання, щоб виключити можливість збоїв в роботі.

Незважаючи на свої особливості, дизель генератори з авр дуже зручні у використанні і забезпечують надійну роботу електричних приладів на об'єктах з нестабільним електропостачанням. Придбати дане обладнання в нашому інтернет-магазині можна за низькою ціною з можливістю оформити доставку.