Центр постачання України logo
укр

Повернення

Товар, який Ви купуєте в інтернет-магазині DGG.com.ua, сертифікований в Україні та має сертифікати відповідності. Термін гарантії залежить від політики виробника. Він вказаний на сайті та в гарантійному талоні на товар. Підтвердженням гарантійного строку є документ із зазначенням термінів придбання. Таким документом може бути товарний чек, акт прийому передачі товару, видаткова накладна, експрес-накладна. У цих документах обов'язково вказується інформація про найменування товару та дату придбання. Для уникнення непорозумінь протягом усього терміну гарантії, будь ласка, зберігайте ці документи.

Обмін та повернення товару в інтернет-магазині DGG.com.ua здійснюється відповідно до «Законом захисту прав споживачів»

Повернення та обмін товару

Повернення або обмін товару Ви можете здійснити протягом 14 днів з моменту придбання та отримання товару відповідно до статті 9 «Закону захисту прав споживачів» від 19.03.1994 року. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки зі споживачами здійснюються з вартості товару тимчасово його купівлі. Вартість доставки товару не повертається.

Для повернення товару достатньо виконати такі умови:

Для повернення товару Вам потрібно сформувати посилку та здійснити відправку на адресу сервісного відділу:

м. Київ, вул. Кирилівська, 160 Б, офіс DGG.com.ua

Тип доставки: Склад – Двері.

При надсиланні прохання вкласти товар у повній комплектації, а також додати такі документи:

Зразок заяви Ви зможете отримати у нашого менеджера, для цього, будь ласка, надішліть листа на електронну адресу - s.mazur1989@gmail.com. Ми передзвонимо Вам протягом 2-х годин

Увага! Доставку за повернення товару оплачує покупець.

Повернення коштів здійснюється у такий самий спосіб, як і було придбано товар. Про способи оплати читайте тут.