Центр постачання України logo
укр

Бензинові генератори Europower

Відображати фільтр
Виробник:
Ціна:
Потужність, кВа:
Спосіб пуску:
Номінальна напруга:
Категорія:
Виробник двигуна:
Вид палива:
Охолодження:
Оберти, об./хв:
Виробник альтернатору:
Частота струму:
2.2 кВа, 230V

Простоту эксплуатации, малый расход топлива, низкую себестоимость ТО генераторов Europower уже оценили пользователи всего мира!

Europower EP2500P
32353 грн
Під замовлення
2.2 кВа, 230V

Электростанция Europower EP2500E снабжена электростартером для удобства использования.

Europower EP2500E
59438 грн
Під замовлення
6 кВа, 230V

Europower EP6000 с легкостью запитает весь необходимый электроинструмент на стройплощадке, а владелец небольшого частного дома сможет подключить всё необходимое оборудования.

Europower EP6000
93600 грн
Під замовлення
6 кВа, 230V

Europower EP6000E с легкостью запитает весь необходимый электроинструмент на стройплощадке, а владелец небольшого частного дома сможет подключить всё необходимое оборудования.

Europower EP6000E
120300 грн
Під замовлення
10 кВа, 230/400V

Europower EP10000T сконструирован на основе четырехтактного двухцилиндрового двигателя Briggs & Stratton (США) и синхронного альтернатора Sincro (Италия). 

Europower EP10000T
195400 грн
Під замовлення
10 кВа, 230V

Бензиновый однофазный генератор Europower EP10000E является одной из самых надёжных в своём сегменте. Оригинальный двигатель Honda GX630 и итальянский альтернатор Mecc Alte – залог высоких выдаваемых характеристик и стабильности работы. Электростанция  Europower EP10000E может использоваться как основной или резервный источник для питания частного дома, либо небольшого производства.

Europower EP10000E
211400 грн
Під замовлення
13.5 кВа, 230/400V

Электростанция Europower EP13500TE выполнена на базе двухцилиндрового, четырехтактного двигателя HONDA GX630(Япония), и синхронного, сщёточного альтернатора Sincro (Италия). Моторесурс двигателя эквивалентен больше 400000 километров автомобильного пробега!

Europower EP13500TE
212800 грн
Під замовлення
12 кВа, 230V

В генераторе EP12000E сохранился уникальный дизайн, конструкция, неординарные технические решения, которые отличают электростанции Europower от конкурентов.

Europower EP12000E
237000 грн
Під замовлення
16 кВа, 230/400V

Сферы применения EP16000TE : Электро-инструмент большой мощности, станки, промышленное оборудование и.т.д. Высокая надёжность и колоссальный моторесурс генераторов Europower оценили пользователи всего мира.

Europower EP16000TE
244200 грн
Під замовлення
13.5 кВа, 230V
Europower EP14000E
280230 грн
Під замовлення
20 кВа, 230/400V

 

Europower EP20000TE - отличная альтернатива дизельному генератору, такой же мощности, когда нужен малый вес и компактные габариты.

 

Europower EP20000TE
450600 грн
Під замовлення
16 кВа, 230V

Благодаря двигателю Briggs & Stratton мощностью в 31 л.с  генератор Europower EP16000E может выдать до 16 Ква на одну фазу!

Europower EP16000E
458700 грн
Під замовлення

Бензиновий генератор Europower - гарантія надійності і довговічності

Бензиновий генератор Europower - це надійний і довговічний пристрій, який може бути використаний для забезпечення електроенергією в будинку, на дачі, на будівельному майданчику або в інших місцях, де немає постійного струму.

Одним з головних переваг, чому варто купити бензиновий генератор Europower, є його надійність. Вироби цієї марки проходять строгий контроль якості на кожному етапі виробництва, що дозволяє гарантувати їх надійність і довговічність. Крім того, Европавер надає гарантію на свої вироби, що дає додатковий рівень захисту для споживача.

Europower має потужний двигун, який забезпечує високу продуктивність при мінімальній витраті палива. Це означає, що генератор може працювати довше часу на одній заправці бензину, що робить його економічним і зручним для використання.

Який купити генератор Европауэр бензиновий: поради щодо вибору

генератор европауэрЯкщо ви плануєте купити генератор Европауэр бензиновий, то перед покупкою варто врахувати кілька важливих моментів.

  • Потужність. Вона повинна відповідати вашим потребам. Якщо ви збираєтеся використовувати джерело альтернативної енергії для живлення домашньої електротехніки, то вам може знадобитися генератор потужністю від 2 до 5 кВт. Якщо ж ви збираєтеся використовувати модуль на дачі, то досить модуля потужністю 1,5-2 кВт.
  • Якість матеріалів. При виборі пристрій слід звертати увагу на якість матеріалів, з яких він зроблений. Від цього залежить його надійність і довговічність.
  • Продуктивність двигуна. Чим вище продуктивність двигуна, тим швидше модуль буде перегріватися і тим менш довговічним він буде. Не варто економити на якості двигуна, краще вибрати генератор 8 кВт з високопродуктивним двигуном, щоб він міг працювати стабільно протягом тривалого часу.
  • Від рівня шуму залежить комфортність експлуатації. Не забудьте звернути увагу на рівень шуму, щоб вибрати агрегат, який не буде створювати занадто великий шум під час роботи.
  • Ціна. Ціна генератора 3 кВт також є важливим чинником при виборі. Не варто економити на якості, але і купувати занадто дорогий генератор теж не завжди виправдано. Краще вибирати генератор з відповідним співвідношенням ціни і якості.

Вибираючи генератор Европауэр, слід враховувати всі перелічені фактори. Пам'ятайте, що генератор повинен відповідати вашим потребам і бути надійним і довговічним.

Кому підійде бензогенератор Europower

Бензогенератор Europower - це відмінне рішення для тих, хто має потребу в безпечному і зручному джерелі електроенергії. Він може бути використаний у різних ситуаціях, від поїздок на природу, до забезпечення електрикою будинку або офісу в разі відключення центрального електропостачання.

Такий генератор підійде людям, що живуть у віддалених районах, де часті перебої з електрикою. Він також корисний для будівельних компаній та аварійних служб, які повинні забезпечувати роботу обладнання на різних об'єктах.

Крім того, бензогенератори Europower можуть використовуватися для організації заходів на відкритому повітрі, таких як пікніки, фестивалі та інші заходи. Він також може бути використаний в автомобільних поїздках для забезпечення електроживленням різних пристроїв.

Бензиновий генератор Europower: підготовка до використання

бензиновий генератор europowerБензиновий генератор Europower - це пристрій, який може використовуватися для забезпечення електроенергією у разі відключення електромережі, а також для роботи на відкритому повітрі. Перед використанням генератора Европавер, необхідно виконати наступні кроки:

  • Перевірити рівень масла;
  • Переконатися в наявності палива;
  • Запустити двигун;
  • Переконатися в правильності і безпеки підключених кабелів.

Після того, як ви вирішили купити бензогенератор Europower і замовили в нашому інтернет-магазині, для запуску необхідно перевірити рівень масла в двигуні. Для цього необхідно вийняти пробку на маслоналивной горловині і перевірити рівень масла за допомогою щупа. Якщо рівень масла нижче норми, необхідно долити масло до необхідного рівня.

Другий важливий крок - це перевірка рівня палива в баку генератора Europower. Для цього необхідно відкрити кришку бака й перевірити рівень палива. Якщо рівень палива нижче норми, необхідно долити паливо до необхідного рівня.

Після перевірки рівня масла і палива необхідно запустити генератор Europower. Для цього необхідно перевести перемикач в положення "ON", потім повернути ключ запалювання в положення "START". Коли двигун запуститься, ключ запалювання потрібно відпустити в положення "ON". Генератор готовий до використання.

Перед початком роботи з генератором Europower необхідно переконатися, що всі підключення і дроти безпечно підключати та відключати від електромережі. Крім того, необхідно перевірити, що агрегат знаходиться на рівній поверхні і не перевантажений. Аналогічний принцип запуску має бензиновий генератор Hyundai.