Центр постачання України logo
укр

Генератори від ВВП Endress

Відображати фільтр
Виробник:
Ціна:
Потужність, кВа:
Номінальна напруга:
Категорія:
Виробник альтернатору:
Частота струму:
25 кВа, 230/400V
Endress EZG 25/2
Ціна за запитом
Під замовлення
40 кВа, 230/400V
Endress EZG 40/4
Ціна за запитом
Під замовлення
60 кВа, 230/400V
Endress EZG 60/4
Ціна за запитом
Під замовлення

Що таке генератор від ВВП трактора

Генератор від ВВП трактора – це пристрій, який перетворює механічну енергію, що передається від двигуна трактора через ВВП, в електричну енергію. Генератори ВВП зазвичай використовуються для живлення електрообладнання на тракторі, такого як фари, сигнальні вогні, а також для підключення різного сільськогосподарського обладнання, яке вимагає електричної енергії для роботи.

Генератор на ВВП трактора має різні характеристики, такі як потужність, напруга і частота. Вибір конкретного обладнання залежить від потреб користувача, типу трактора і застосування.

Існує кілька типів джерел енергії від валу відбору потужності, які можна купити в нашому інтернет-магазині. DC моделі використовуються для зарядки акумуляторних батарей та живлення DC електрообладнання. AC можуть використовуватися для живлення AC електрообладнання та підключення до електричної мережі. Замовляючи такі вироби в нашому магазині, можна оформити доставку по всіх містах в Україні.

Принцип роботи генератора від валу відбору потужності

генератор від ВВП трактораПрацює генератор від валу відбору потужності на підставі закону електромагнітної індукції, згідно з яким зміна магнітного поля в провідному середовищі призводить до виникнення електричного струму. Генератор на вал відбору потужності складається із статора та ротора. Статор - це нерухома частина, що складається з обмоток, які створюють магнітне поле. Ротор - це обертова частина, що складається з магнітів або обмоток, які створюють обертове магнітне поле.

Коли вал відбору потужності приводить в рух ротор, магнітне поле ротора починає обертатися, що призводить до зміни магнітного поля статора. Це зміна магнітного поля в статорі призводить до виникнення електричного струму в обмотках статора, який і є вихідним струмом модуля.

Щоб отримати стабільний струм і напругу, необхідно правильно підібрати параметри пристрою, такі як число витків обмоток, потужність магнітів, швидкість обертання ротора та інші. Також для ефективної роботи генератора від валу відбору потужності необхідно стежити за його технічним станом і проводити регулярне технічне обслуговування.

Генератор відбору потужності: сфера його застосування

генератор від валу відбору потужностіГенератор відбору потужності може використовуватися в різних сферах, включаючи:

  • Сільське господарство;
  • Будівництво;
  • Промисловість.

Також генератор від мотоблока використовується в якості резервного джерела живлення в разі відключення електрики.

У сільському господарстві генератор від вала відбору потужності трактора може використовуватися для живлення різних сільськогосподарських машин і обладнання, таких як насоси для поливу, комбайни для збирання врожаю та інші. Він також може використовуватися в якості джерела живлення для житлових будинків і ферм, які знаходяться у віддалених районах, де немає доступу до мережі електропостачання.

В будівництві генератори ВМО можуть використовуватися для живлення різних електроінструментів та обладнання, таких як зварювальні апарати, компресори, бурові установки та інші.

У промисловості агрегат може використовуватися для живлення різних обладнання і машин, таких як насоси, компресори, генератори пара та інші.

Крім того, виріб може використовуватися як резервне джерело живлення у випадку відключення електрики. Він може бути встановлено в будинках і офісах, щоб забезпечити безперервність роботи електронного обладнання, такого як комп'ютери та сервери.

Як вибрати генератор на ВВП трактора

Вибір пристрою для використання на ВВП трактора - це важливий процес, який потрібно проводити ретельно. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати генератор на ВВП трактора:

  • Визначте потужність;
  • Виберіть тип пристрою;
  • Оцініть якість;
  • Виберіть бренд.

Перед тим, як зробити вибір, потрібно визначитися з потужністю, яку ви плануєте використовувати. Це допоможе визначитися з розміром і потужністю модуля. Якщо ви плануєте використовувати джерело енергії для великих навантажень, то вам потрібен генератор більшої потужності.

Існує два типи генеруючих модулів: AC і DC. AC генератор від ВВП трактора зазвичай використовується для перетворення змінного струму в постійний, а DC генератори використовуються для перетворення постійного струму в змінний. В залежності від того, який тип навантаження ви плануєте використовувати, виберіть відповідний тип пристрою.

Альтернативні джерела енергії можуть бути однофазними або трифазними. Трифазні моделі зазвичай використовуються для більш великих навантажень, а однофазні модулі - для більш дрібних навантажень.

Якість - це важливий фактор, який потрібно враховувати при виборі. Чим вище якість, тим більше ймовірність, що пристрій буде працювати більш надійно і довше. Також у нашому інтернет-магазині має високу якість зварювальний генератор.