Центр постачання України logo
укр

Бензинові генератори Nik

Відображати фільтр
Виробник:
Ціна:
Потужність, кВа:
Спосіб пуску:
Номінальна напруга:
Категорія:
Виробник двигуна:
Вид палива:
Охолодження:
Оберти, об./хв:
Виробник альтернатору:
Частота струму:
3 кВа, 230V
Nik PG3000
34341 грн
Під замовлення
3.8 кВа, 230V
Nik PG3800
36361 грн
Під замовлення
2.2 кВа, 230V
Nik PG2700i
44441 грн
Під замовлення

Бензинові генератори

 

Сьогодні неможливо уявити дачу, заміський будинок або окреме службове приміщення без якісного електропостачання. Але що робити, якщо у вашій глибинці трапляються перебої з електрикою і вам конче потрібен альтернативний спосіб подачі енергії? Тоді вам обов'язково знадобиться бензогенератор – пристрій, здатний виробляти електроенергію автономно.

 

Переваги бензинового генератора

 

 Якщо житло, куди ви купуєте агрегат, використовується нерегулярно, рекомендуємо вам купити бензогенератор, здатний гідно впоратися з невеликими навантаженнями в приміщенні, не обтяженому електроприладами.

 

Переваги:

 

 • Низька вартість, що робить генератор бензиновий доступним для широких верств населення.
 • Як правило, бензинові генератори вирізняються невеликою вагою (до 100 кг), завдяки чому їх можна вільно переміщати як будинком, так і присадибною ділянкою.
 • Низький поріг шумів, що дає змогу розміщувати генератори бензинові прямо в житловому приміщенні, не турбуючись про додаткову звукоізоляцію.
 • Високий ККД. Незважаючи на невелику вагу і компактні розміри, бензинові електрогенератори мають високу вироблювану електричну потужність.
 • Простота у використанні. Експлуатувати електрогенератор бензиновий можна, навіть не володіючи якимись спеціальними знаннями. Наявність спеціального стартера для запуску двигуна і гвинта для регулювання навантаження максимально спрощує робочий процес.
 • Зручність в обслуговуванні. Для того щоб утримувати бензогенератори в порядку, досить регулярно чистити агрегат і перевіряти рівень масла перед стартом.
 • Універсальність. Бензиновий генератор може працювати як у будинку, так і на вулиці, за умови оберігання від опадів.

 

Мінуси бензинового генератора

 

На жаль, навіть ця універсальна і безвідмовна машина не застрахована від недоліків. Знаючи про мінуси агрегату, ви зможете максимально ефективно використовувати бензинові електростанції у побуті:

 

 • Здатність працювати лише нетривалий час без підзаправки.
 • Чутливість до підвищеної вологості під час роботи на відкритому повітрі.
 • Висока витрата палива.

 

Як вибрати бензиновий генератор

 

У продажу сьогодні можна зустріти бензогенератори, ціни на які істотно відрізняються один від одного. Як же правильно вибрати і купити бензогенератор в Україні? На що слід звернути увагу під час купівлі?

 

 • Потужність. Цей показник є основоположним під час купівлі. Сьогодні можна купити електростанцію бензинову потужністю від 5 до 20 кіловат. Найменш потужні використовуються на дачі або в поході, а бензогенератори з великою потужністю з успіхом застосовують під час обслуговування великих об'єктів.
 • Вид навантаження. Вирішивши купити бензогенератор в інтернет-магазині, звертайте увагу на умови використання агрегату. Для забезпечення безперебійної роботи побутової техніки або електроінструменту використовуйте синхронний бензогенератор, а якщо роботу високотехнологічних приладів найкраще забезпечить електростанція бензинова інверторного типу.

 

 Придбати цей необхідний у господарстві агрегат найкраще в нашому спеціалізованому інтернет магазині бензогенераторів. Ми пропонуємо широкий вибір різних генераторів високої якості, ціна яких значно нижча, ніж на інших ресурсах.